Cenový kalkulátor instalace

Vyberte zvýhodnění (znečištěné oblasti dle seznamu zde):
Vyberte zvýhodnění od obcí (seznam obcí, poskytující další zvýhodnění):
Vyberte kotel:
Vyberte AKU nádrž:
Vyberte řídící jednotku
Zvolte počet topných okruhů
Kouřovod - dopojuje kominík dělající revizi
Zvolte počet pokojových přístrojů
Vyberte typ nového bojleru
Celková cena za instalaci kotle: 0,- Kč včetně 15% DPH.

Orientační cena za instalaci bojleru: 0,- Kč včetně 15% DPH.

Celková cena za kotel i bojler: 0,- Kč včetně 15% DPH.
Výše dotace: 0,- Kč (maximálně pro tento kotel: ) (maximální výše dotace závisí na dotačním programu).
Náklady zákazníka: 0,- Kč včetně 15% DPH.


Instalace obsahuje úsporná elektronická čerpadla Grundfos Alpha1 L na topném i kotlovém okruhu, čtyřcestný směšovací ventil, servopohon, venkovní čidlo teploty, všechny klasické ventily, kolena, odbočky, pojistný ventil, expanzní nádobu, manometr, trubky a práci.
Instalace obsahuje úsporná elektronická čerpadla Grundfos Alpha1 L na kotlovém i obou topných okruzích, třícestný termostatický ventil, 2x třícestný směšovací ventil, 2xservopohon, venkovní čidlo teploty, všechny klasické ventily, kolena, odbočky, pojišťovák, expanzní nádobu, manometr, trubky a práci.
Ceny obsahují dopravu/cestovné v MSK kraji, pro jiné kraje je cena individuální.


Kotle ve verzi "Extra" s řídící jednotkou SIEMENS jsou dodávány včetně druhého popelníku pro pohodlné vynášení popela, náhradního těsnění čistícího víčka směšovače, ráčnovým klíčem č. 13 a 17 pro čištění kotle, držákem hrábla, klíče, rukavic na kotli a programem "BENEKOV Historix" pro zpětnou analýzu funkce kotle (zapisuje na SD kartu měnící se hodnoty kotle a tuto historii pak dokáže zobrazit v grafu).
Cena za instalaci bojleru je orientační, práce je v kalkulaci započítána částkou 2.500,- Kč (v případě dopojení starého bojleru 2.000,-) plus skutečně spotřebovaný materiál.
Zde si můžete prohlédnout konkrétní kalkulaci instalace nového bojleru OKC 160.


Do limitu 150.000,-, ze kterého se počítá dotace lze započíst i výměnu starých radiátorových ventilů za termostatické. V případě, že staré ventily jsou stejně široké jako termostatické, tak je cena za termostatický ventil, termostatickou hlavici a práci: 800,-/ventil. Pokud je třeba upravovat přívodní trubku, tak je cena většinou 1.000,-/ventil.
Tisk této stránky Tisk této stránky