ÚVOD

 BENEKOV_C16_pohled_01BENEKOV_C26_ECONOMIX_Pohled_03____2013_09_21Zabýváme se realizací technických zařízení budov (rozvody vody, vnitřní a venkovní kanalizace, rozvody plynu v oceli, mědi, rozvody vytápění v mědi, uhlíkové oceli, podlahové vytápění, solární systémy, zařizovací předměty atd.) a zejména realizací kotelen s automatickými kotli na tuhá paliva (uhlí, dřevěné peletky, obilí a další biomasu) od české firmy BENEKOV.

Tato firma je dlouholetým průkopníkem v oblasti automatických kotlů na tuhá paliva v České republice a kvalitou spojenou se spolehlivostí jejich výrobků umožňuje topenářům vytvářet řešení kotelen s minimálními servisními zásahy, jednoduchou údržbou a vysokou spokojeností zákazníků.

Bezkonkurenční vývojové oddělení firmy se může pyšnit mnohými prvenstvími (první kotel na pelety certifikovaný ve 4. emisní třídě, první kotel na uhlí a posléze i celá výrobní řada certifikovaná v 4. emisní třídě, první kotel na uhlí v 5. emisní třídě splňující Ekodesign) i povedeným designem kotlů BENEKOV. V rámci „kotlíkové dotace“ kdy je na kotle spalující uhlí poskytována dotace 127.500,- Kč (u některých obcí až o 15.000,- Kč víc), je proto kotel z BENEKOVu jasnou volbou.

V rámci kotlíkových dotací vyřizujeme veškerou administrativu od fotodokumentace stávajícího kotle, podání žádosti o dotace, doložení realizace nového kotle, vypracování všech potřebných prohlášení a potvrzení, dokladů o likvidaci starého kotle i komunikaci s Krajským úřadem až po konečné připsání dotace na účet žadatele.