Sleva na balené uhlí Ridepal

ridepal_automatikBalené hnědé uhlí pro automatické kotle Ridepal automatik je to nejlepší palivo pro kotle BENEKOV, jaké může zákazník získat.

Není uhlí jako uhlí, podstata kvality tohoto produktu je následné třídění, které zbavuje palivo zejména prachu. Nejen že se oproti volně loženému uhlí nepráší při jeho dopravování do skladu paliva, ale daleko méně se práší při sypání uhlí do zásobníku paliva a méně prašný je i následný popel. Nižší množství prachu se razantně projeví na spotřebě, dle zkušeností našich zákazníků je spotřeba pytlovaného uhlí Ridepal automatik zhruba o 20% nižší.

Spojíme-li čistotu, bezproblémové uhlí i v období sucha, nižší celkovou spotřebu uhlí a množství popela, nemožnost nekalých jednání při vážení volně loženého uhlí, je uhlí Ridepal automatik nejlepší volbou pro konečného spotřebitele. Důkazem jsou opakované odběry zákazníků, které pytlované uhlí zkusili a již nechtějí nic jiného.

Pro naše zákazníky nabízíme při koupi tohoto uhlí přes internet dodatečnou slevu 5%. Při objednávce je nutno se zaregistrovat, bez toho nelze použít kód. Po registraci vyberete uhlí a v košíku zadáte slevový kód BB521709. Odkaz na doporučené uhlí:

http://ridepal.eu/shop/balene-hnede-uhli-pro-automaticke-kotle-1000-kg

http://ridepal.eu/shop/balene-hnede-uhli-pro-automaticke-kotle-800-kg-doprava-zdarma

Kvalitní uhlí nejvyšší kvality nově v 20kg pytlích.